Antika Eşya Taşıma
Antika eşya taşımacılığı özel bir özen isteyen bir nakliye şeklidir. Antika eşya taşıma da diğer nakliye türlerinde olduğu gibi eşyalarınızın hiçbir hasar görmemesi gerekmektedir. Fakat antika eşya taşımacılığını diğer taşımacılıktan ayıran fark ise taşınacak eşyanın, yani antika, cinsidir. Dolayısıyla sizlerin hatıralarınızı taşıyan belki sizi farklı dünyalara götüren bir hobiniz olan antika eşyalar taşıma sırasında çok daha hassas davranılması gerekmektedir.
 Antika eşya nakliyesinde kırılgan eşya nakliyesinden daha fazla özen gösterilmesi gerekmektedir. Zira taşınan antika eşyalar yaş, yapı, üzerinde taşıdığı sanat ve el işi itibari ile kırılgan eşyalardan çok daha hassas ve çok çok daha değerlidir.
Antika eşya taşıma sırasında özel eğitimli ve deneyimli ekiplerimiz ile taşınacak yerinize, söz verdiğimiz saatte geliriz. Öncelikle taşınacak antika eşyalarda sizin nezaretimizde bir keşif yapılır. Bu keşif sonucunda antika eşya taşımacılığının nasıl yapılacağı belirlenir. Örneğin, oynar ve çıkar
parçalara sahip olan antika eşyalar ve bunların parçaları belirlenir.
Çok hassas olan antika varlıklarınızın taşıma yüzeyleri ve kavrama yüzeyleri belirlenir. Nitekim, her eşya herhangi bir yerinden tutulup taşınamayacağı gibi antika eşyaların da taşıma sırasında eşyaya göre değişen kavrama ve taşıma yüzeyleri bulunmaktadır.
Antika eşya nakliyesi sırasında uzman ekiplerimiz antika eşyalarınızı hasar görmesi muhtemel olmayan yerlerin tutarak taşır ve nakliye aracı içerisinde hasar görmeyecek yüzleri üzerinde bırakırlar.
Antika eşya taşıma da eşyalarınız üzerinde yapılan keşif çalışmasından sonra özel ekipmanlarımız ile oynar ve çıkar parçalar sökülerek özenle hiçbir hasar görmeyecek şekilde paketlenir. Benzer şekilde antika eşyaların diğer kısımları da yine aynı hassasiyet ile paketlenir.
Antika eşya taşımacılığı sırasında uzman ekiplerimizce eşyalarınız özenle taşınarak yine aynı özen ile nakliye aracına yerleştirilir. Antika eşya taşımacılığında getirdiğimiz farklardan biri çok değerli antika eşyalarınızın firmamız tarafından nakliye boyunca sağlamlığının sizlere garanti edilmesidir.
Yeni taşınacak yere gelindiğinde antika eşyalarınız özenle indirilip özenle paketlerinden çıkartılır. Her adımında ayrı özen gereken antika eşya taşımacılığında firmamız yerleştirme işleminde de farklı bir hassasiyetle eşyalarınza yaklaşır. Yerleştirmeden sonra siz antika eşyalarınızı kontrol edip onay verdikten sonra görevimiz tamamlanır