Maltepe Evden Eve Nakliyat  Tüm Araçlarımız İş Başı Ve İş Sonrası Temizlenmektedir.

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Tüm Araçlarımız Yük Teminatlı Kaskolu Ve  Sigortalıdır.

Sigortalı Evden eve nakliyat esnasında eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz.Taşınma esnasında  sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız tarafından  zarar gören çizilen,kırılan ve hasar gören her türlü eşyanızı  sigorta karşılamaktadır. Günümüzde evden eve nakliyat hizmeti veren tüm firmalar sigortalı taşıma yaptıklarına dahil müşterilerimize bilgi vermekteler.

 Bu tür firmaları tercih eden müşterilerimiz  hemen hemen hepsi büyük zararlar ve hasarlar yaşamıştır. Sigortalı evden eve nakliyat  işlemi çok karışık ve çokta risklidir. Bazı nakliye firmaları  evden eve eşya taşıma esnasında müşterisine yol sigortası yani sadece araç sehir halindeyken kaza yapıp pert olma şansıyla müşterinin zararını karşılama şansı vermektedir. Firmamız   sigortalı evden eve nakliyat, esnasında  müşterimize öncelikle sigorta experi göndermektedir.

 Exper elemanımız tarafından nakliyesi olacak tüm eşyalar sıralı bir şekilde listelenmekte ve parkotlanmaktadır. Firma olarak 7 ayrı sigorta şirketiyle çalışmaktayız. Bunların içinde Anadolu sigorta, Ailanz sigorta, Halk sigorta, Axa sigorta, Ak sigorta, gibi kurum ve kuruluşlarla iş birliği içersindeyiz. Ev eşyası sigortası çok farklıdır. Sigortalı evden eve nakliyat firmaları, müşterilerine ev eşyası taşıma sırasında sadece yol sigortası yapmaktadır.

Biz Değirmencioğlu nakliyat  sigortalı evden eve taşımacılık, olarak müşterilerimize  geniş kapsamlı sigorta poliçeleri yapmaktayız.  Sigortalı evden eve nakliyat sırasında firmamızla anlaşan müşterilerimize taşınma tarihinden 3 gün öncesinde  nakliyesi yapılcak olan eşyanın katına, miktarına,ve gidiceği diğer adres ile ilk adres arasındaki km. sine göre sigorta poliçesini çıkartıp müşterisine mail. veya fax aracılığıyla ulaştırmaktadır.

Sigortalı evden eve nakliyat, hizmetinde  evden eve nakliyat firmasının vg. dairesini ve vg.numarasını veya sigorta poliçesinin seri numarasını alıp online internet üzerinden taşıma sigortanız firma tarafından yaptırılıp yaptırılmadığını öğrenebilirsiniz.

Sigortalı evden eve nakliyat firmaları,  eşyası taşınacak olan müşterilerine taşınma tarihinden önce müşterisiyle yapılan anlaşmayı sözleşme altına alarak bu sözleşme poliçesiyle tarihe ve anlaşmaya göre sigorta teminatı çıkartmaktadır.

Sigortalı nakliyat , sırasında  sigorta  süresi 3,günlük olarak yapılmaktadır. tabiki bu sigorta süreci km.sine göre değişmektedir.Şehirler arası nakliyat,  esnasında sigorta teminat süreleri kısmen değiştirilebilir.  Şehirler arası taşıma sırasında  sigorta seri no. ile yol irsaliyesi irsaliye no. maliyeye bildirilmektedir.

Firmamız  Değirmencioğlu Sigortalı evden eve nakliyat olarak tüm Türkiye’ye Şehir içi, şehirler arası sigortalı ev eşyası taşıma hizmeti vermektedir. 7/24 Siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz