ÇELİK KASA TAŞIMACILIĞI

Çelik kasa taşıma çok ciddiye alınarak yapılması gereken bir işlemdir. Zira çelik para kasası taşıma sırasında yapılabilecek hatalar çok ciddi yaralanmalara ve hatta ölümlere sebep olabilir. Çelik para kasası nakliyesi sırasında özel ekip ve ekipmanlar kullanmak gerekmektedir. Çelik banka kasası, çelik kuyumcu kasası, çelik silah kasası, çelik otel kasası, çelik dosya kasası gibi tüm çelik kasalar boyutlarına göre 500 kilo ile tonlarca ağırlıklara çıkabilen ve taşınmasında özel hassasiyet gereken kasalardır.


Taşınacak çelik kasa ister para kasası ister çelik banka kasası, ister otel kasası ister çelik silah kasası olsun tek yapmanız gereken bize telefon etmenizdir. Telefonda sizlerden nakliye edilecek çelik kasanın boyutları hakkında kaba bilgi alırız. Daha sonra size söz verdiğimiz saatte gelip çelik kasalarınızı eski yerinizden alırız. Çelik kasa taşıma işlemi için özel ekipmanlar, trans palet, makaslı palet, kayış ve askı sitemi, vinç gibi ekipmanlar kullanırız.


image

Çelik para kasası taşımacılığında kullanılacak bu ekipmanı deneyimli personelimiz idare eder. Zira taşınacak çelik kasanın kendisi özel bir ihtimam gerektirirken bu çelik kasayı taşıyacak olan ekipmanın kullanımı da özel bir yetkinlik gerektirmektedir. Merdivenlerden çelik kasaların taşınması sırasında özel olarak geliştirilmiş kızak kasa arabası veya vinç kullanılır. Ev kasası, ofis kasası, işyeri kasası, para kasası, banka kasası, dosya kasası, otel kasası, kuyumcu kasası gibi taşınacak çelik kasa her ne şekilde olursa olsun firmamız kasanızı özenle paketleyip hem güvenli hem seri bir şekilde yeni yerinize taşıyıp dilediğiniz yere kurulumunu yapar.

Ağır çelik kasa taşıma işlemi öncesinde muhakkak taşınacak olan çelik kasanın nasıl nakliye edileceği dikkatli olarak planlanmalıdır. Firmamız Değirmencioğlu nakliyat taşınacak olan ağır çelik kasanın paketleme öncesinde nakliye planlamasını yapar. Çelik kasanın nereden nereye ne ile getirileceği, çelik kasanın asansöre yüklenip yüklenmeyeceği veya çelik kasanın merdivenler ile indirilecekse nasıl ve hangi ekipmanlar ile indirileceği ve çelik kasa taşıma işleminde aşama aşama hangi personellerin nerede görev yapacağı kararlaştırılır.

Çelik kasa nakliye aracının yanına indirildiğinde çelik kasanın yine hangi ekipman ile çelik kasa nakliye aracına yükleneceği ve bir nakliye aracının kaç adet çelik kasa taşıyabileceği gibi konuların hepsi detaylı olarak planlanır. Böylece siz müşterilerimizin İstanbul çelik kasa taşımacılığında ve Türkiye’nin değişik yerlerinden yaptığınız çelik kasa taşıma taleplerine, sizleri en memnun edecek şekilde cevap vermeye çalışırız.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.