FABRİKA TAŞIMACILIĞI

Şehirlerarası Fabrika Taşımacılığı olarak özel eğitim almış kadrosu ile fabrikanızı yeni fabrikanıza güvenle taşıyoruz. İstanbul fabrika taşımacılığı denilince deneyimli personelin ve özel ekipmanları ile Değirmencioğlu nakliyat akla gelir. Fabrika taşımacılığı sırasında makinalarınız, ofis malzemeleriniz ve diğer değerli eşyalarınızın zarar görmemesi için özel ekipmanlar ile özenle paketlenir. Fabrika taşımasında ağır makinalarınız liftler yardımıyla taşınır.


İstanbul fabrika taşımacılığında yıllardır sunduğumuz özenli hizmet ile müşteri memnuniyetini sağlamada en önde olduğumuza inanıyoruz. Yalnız İstanbul değil diğer şehirlerdeki fabrikalarınızı da güvenle taşıyoruz. Sizin için çok önemli olan eşyalarınızın bizim için de aynı derece önemli olduğunu hatırlatmak isteriz.


image

Fabrika nakliyesinde önce ofis malzemeleriniz özel koruma malzemeleri ve deneyimli ekip elemanlarımız ile hiçbir zarar vermeden özenle paketlenir. Raflarda bulunan eşya ve ürünleriniz yine özenli bir şekilde geride hiçbir şey bırakmayacak şekilde fabrika taşımasında paketlenir. Benzer şekilde varsa özel elektronik ekipmanlarınız onların hiçbir zararı göremeyeceği şekilde fabrika taşıması kapsamında özenle paketlenir. Fabrika taşımasının en önemli adımı olan ağır makinalar ve üretim bantları gibi diğer makinalarınız liftler yardımıyla taşınır. Yeni fabrikaya gelindiğinde eşyalarınız sizin gösterdiğiniz yerlere daha önce teslim alındığı şekliyle yerleştirilir.

Fabrika taşımacılığında yalnız eşya, makina ve malların taşınmasından ziyade aynı zamanda bunların size söz verdiğimiz zamanda, söz verilen şekilde taşınmasına da aynı özeni gösteriyoruz. Bizim için fabrika nakliyeciliği yalnız bir ticaret değil aynı zamanda sizlere kaliteli hizmet götürmenin adıdır. İstanbul fabrika taşımacılığında yıllardır gösterdiğimiz özeni diğer şehirlerde bulunan fabrikalarınıza da aktararak fabrika nakliyeciliğinde oluşturduğumuz menuniyet zincirini Türkiye’nin dört bir yanına götürmeye devam ediyoruz.

Fabrika taşımasında diğer bir önemli konu fabrika taşıma işleminin hızlı ve fakat güvenli bir şekilde yapılması gerektiğidir. Zira zamanın sizler için ne derece kıymetli olduğunun farkındayız. Fabrika taşımasında mal, eşya ve makinalarınızın sorunsuz ve güvenli bir şekilde bir fabrikadan başka bir fabrikaya taşınıp yeni fabrikada sorunsuz bir şekilde kurulması kadar, taşıma işleminin hızlı da olması önemlidir. Zira fabrika taşımasında gereksiz kaybedilen her saniyenin sizin muhasebenize ciro kaybı olarak yansıdığının bilincindeyiz.