HASTANE TAŞIMACILIĞI

Hastane Taşımacılığı Değirmencioğlu Nakliyat İstanbul’da hastane taşıyan pek çok firma olmakla beraber bunlardan pek azı konusunda uzmandır. Hastane nakliyesi işi üzerinde çok özenle durulması gereken, ciddi bir planlama yapılması gereken bir taşıma işidir. Zira hastane taşıması sırasında taşınacak eşyaların, ekipmanların, tıbbi cihaz ve ilacın zarar görmemesi kadar tüm bunların eksiksiz taşınması da gerekmektedir.


Hastane nakliyesi sırasında yapılacak dikkatsizlikler taşınacak eşya ve ekipmanların kaybolmasına ve zarar görmesine sebep olabilmektedir. İstanbul hastane taşımacılığında kendini ispatlamış firmamız Değirmencioğlu nakliyat sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata verme gayreti içindeyiz.Hastane taşıma işini gerek ihale usulü gerekse teklif verme usulü iştirak etmekteyiz. Hastane taşıması öncesinde uzman personelimiz önce hastanede keşif ve planlama çalışması yapar. Bu planlama çalışmasının neticesinde hastane nakliye planı çıkartılır. Bu planda hangi cihaz, ekipman, tıbbi malzemenin nasıl taşınacağı, hastane taşıma işleminin ne kadar süreceği, ürünlere hiçbir zarar vermeden nasıl taşınacağı kararlaştırılır. Bu işlemden sonra konusunda uzman personelimiz tarafından taşınacak olan hastane veya kurumun tıbbi, malzeme, değerli eşya ve ekipmanları öncelikle hiç zarar vermeyecek şekilde paketlenir.


image

Ardından paketlenen malzemeler ihtiyaç duyulması halinde özel taşıma ekipmanları, trans palet, makaslı palet, vinç, askı sistemi gibi yöntemlerle hastaneden nakil edilir.Hastane veya kurum doğal olarak elle taşınabilir malzemelerden oluşmak zorunda değildir. Özellikle hastane taşımasında sıkça oldukça büyük ve ağır tıbbi cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazların sevk aracına indirilmesi, sevk sırasında emniyetle taşınması hususi özen gerektirmektedir.İstanbul hastane nakliyesinde kendini ispatlamış firmamız, hastanenizi ve kurumunuzu hiçbir eksik bırakmadan ve kıymetli eşya ve malzemelerinize zarar vermeden taşır. Hastane taşıma firması denildiğinde firmamız deneyimi ve sağladığı müşteri memnuniyeti ile akıllara gelmektedir. İstanbul hastane taşımacılığında göstermiş olduğu başarıyı firmamız Türkiye’nin diğer illerine de taşıyarak hastane taşımacılığında müşterilerine kaliteli hizmet götürmektedir.