İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Bilhassa İstanbul evden eve nakliye hizmetleri oldukça yoğun talep gören bir şehirdir. Bu talebin karşılanması hususunda firmamız, eşsiz kalitedeki hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Eğer ki hızlı,problemsiz,kaliteli ve bir o kadar da güvenli bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

image

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE

Türkiye’nin en kalabalık ve yoğun nüfusa sahip, Dünyanın ise en kalabalık birkaç şehirinden biri olarak görülen İstanbul, bu yoğunluğundan ötürü nakliyat ihtiyacı muazzam bir seviyede yüksektir.Aynı zamanda bu nakliyat işlemlerini gerçekleştirmek şehrin hem yoğunluğundan hem de sokakların ve binaların yapısından ötürü oldukça zorludur. Siz değerleri müşterilerimiz eğer ki bu zahmetli ve riskli süreci güven içerisinde halletme kararı aldıysanız ve işlemlerinize hız kazandırma niyetindeyseniz alanında uzman bir firmayla anlaşmanız gerekmektedir. Eşyalarınızın sıfır hatayla taşınması ve süreden tasarruf sağlayabilmeniz adına bu kriter oldukça önemlidir

İstanbul Evden eve nakliye paketlemeli bütün olarak evi taşıma, nakliyesi, mobilya sökme ve yeni yerde kurulum olarak yapılan komple bir iştir. Evden eve nakliyat işi ağır bir iş olduğu gibi mühendislik gibi de özen gösterilmesi gereken bir iştir. Evden eve nakliyatı, eşyası değerli olan müşteriler daha çok tercih etmektedir. Kaliteli bir mobilya yada yeni alınmış bir mobilyayı hiç kimse amatör kişilere söktürüp montajı yada demontajını yaptırmaz.İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYE FİRMASI

Profesyonel ve alanında en zorlu eğitimleri tamamlamış personellerimiz eşyalarınıza en az kendi eşyalarıymışcasına değer vererek İstanbul evden eve nakliyat işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Bu da ancak işini ciddiye alan bir firmayla olabilir. Sizler de taşınma sürecinize hız ve başarı ve güven katmak niyetindeyseniz Değirmencioğlu Nakliyat firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerini sıfır hatayla gerçekleştirmekte ve yüzde yüz kalite ve buna bağlı olarak memnuniyet sunmaktayız.

image

Taşınma işleri müşterilerimiz için başlı başlına bir problemdir. Taşınma işleminin problemsiz, kolay ve kısa sürede halledilebilmesi için evden eve nakliyat hizmetleri büyük bir önem taşır. Verilen bu hizmette profesyoneller çalışanlarımız evinizdeki eşyaları bizzat paketler ve nakliye hizmetini gerçekleştirecek araca yüklerler, taşınılacak yeni yerde araçtan eşyaları indirir ve yeni eve eşyaları yerleştirerek işlemi tamamlarlar. Evden eve nakliyatın diğer pek çok profesyonel hizmette olduğu gibi en büyük artısı işin uzmanları tarafından gerçekleştiriliyor olmasıdır. Çünkü taşınma işlemleri sırasında,taşıma işlemini işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılıyorsa eşyalarınız zarar görebilir, kırılabilir ya da düşürülebilir. Bunun için öncelikli olarak paketleme işlemi doğru bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Özellikle taşınacak hassas eşyalar, strafor,graf kağıdı ve balonlu naylon gibi koruyucularla doğru bir şekilde sarılarak paketlenmelidir. Diğer bir güçlük de eşyaların kapılardan ya da koridorlardan sığmaması durumudur. Bu durumda birkaç parçanın birleşmesiyle oluşmuş eşyalar uzman marangozlarca uygun şekilde parçalara ayrılmalı ve taşınma işlemi tamamlanınca doğru şekilde monte edilmelidir. Nakliyat faaliyetleri fiyatlandırmamız ise mesafe,taşınılan kat sayısı ve eşya sayısı gibi kriterlere göre değişmektedir.


Günümüzde insanların sürekli yer değiştirmesi ile taşımacılık sektöründe ihtiyaç da artmıştır. taşımacılığın artması ile bu alanda hizmet veren firmalarda artış göstermiştir. Evden eve taşımacılık sektöründe en önemli şey ise müşteri memnuniyetidir. Evden eve nakliyat işleminin ilk aşaması ekspertiz görüşmesidir.Bünyemizde çalışan uzman eksperlerimiz ilk önce evinize gelip daha sonra taşınılacak eve giderek gerekli ekspertiz işlemini yapmaktadır.Ekspertiz aşamasının sonunda kullanılması gereken araç gereç belirlenir ve fiyatlandırma yapılır .Ekspertiz işlemleri için kesinlikle extra bir ücret talep edilmemektedir. Nakliye işlemine başlamadan önce herhangi bir sorun çıkması durumunda her iki tarafında problem yaşamaması adıına sigorta işlemi yapılmaktadır.Taşınma sırasında eşyalarınız sigortalı olduğu için zarar görse bile anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Mimaroğlu Nakliyat sektöründe yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize Türkiye'nin dört bir yanından dört bir yanına kusursuz hizmet anlayışıyla evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.Esas amacımız, siz değerli müşterilerimize, almış olduğunuz hizmetin kalitesini yansıtabilmektir.

Müşterilerin istek ve beklentileri doğrultusunda kriter sıralamasına göre nakliye işlemi gerçekleştirilir. Ev eşyalarını öncelikle tabak, bardak, giyisi, kitap, kişisel eşyalarınız karton kolilerde düzenli bir istifleme yaparak koli içine ya da plastik dubalara yerleştirilir. Giyisiler için müşterilerimizin isteği doğrultusunda araç içinde dolap ve askılık bulundurularak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu zahmetli ve zorlu süreçte sizlere en kaliteli ve uygun profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Güler yüzlü ve nakliyat konusunda en kaliteli hizmetin verileceğini taahhüt eden firmamız aynı zamanda en uygun fiyat desteğinide siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. İstanbul Evden eve nakliyat fiyatları konusunda İstanbul içerisindeki diğer firmalara kıyasla en uygun fiyat teklifini yapacağımızı sizlere temin edebiliriz.Her bakımdan sizleri avantajlı konuma getirecek olan firmamız tüm eşyalarınızı garantili ve sözleşmeli bir şekilde taşıyarak kesinlikle herhangi bir mağduriyet yaşamanıza izin vermez. Eşyalarınıza kendi eşyalarımızmış gibi yaklaşarak maksimum özen ve değer gösterilmektedir.Böylece sorunsuz bir nakliye serüveni geçirmiş olursunuz. Tarafımıza ulaşmanızı takip eden en kısa sürede bir hizmet planı oluşturulmakta ve tarafınıza iletilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.