İSTANBUL NAKLİYAT FİYATLARI

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları çeşitli nakliye firmalarına göre çok değişmektedir. Hemen hatırlatmakta fayda var ki, firmamız bu değişken koşullarda müşterilerine en yüksek memnuniyeti ve en düşük İstanbul evden eve nakliye ücretini sunmakta en önde gelmektedir. İstanbul’da evden eve taşıma ücretleri semtten semte de değişebilmektedir.


Ne var ki, firmamız Değirmencioğlu nakliyat İstanbul evden eve taşıma fiyatlarında sabit ücret politikası gütmektedir. Yani eviniz Küçükçekmece’de de olsa, Tuzla’da da olsa firmamız İstanbul’un tüm semtleri için aynı evden eve taşıma fiyat politikasına sahiptir.


image

İstanbul’da ev taşıma ücretlerini asıl etkileyen unsur ev taşımak için yapılacak sefer sayısıdır. Firmamız eşyalarınız tek seferde taşımayı ilke edinmiştir ama bununla beraber villa veya üç katlı müstakil evlerde tek seferde taşımak bazen mümkün olmayabilmektedir. Bu gibi durumlarda İstanbul evden eve taşıma fiyatlarında doğrudan sefer sayısı ile çarpıp fiyat çıkarmak yerine siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatı garanti edebilmek adına fiyatlarımızda çeşitli indirimlere gitmekteyiz.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları semtten semte değişmediğini tekrar hatırlatmak isteriz. Diler Sultanbeyli’de oturun veya da Etiler’de oturun her hâlükârda evden eve taşıma fiyatımız sabittir. Dürüstlüğümüzü en büyük sermayemiz olarak görmekteyiz. Zira bugüne kadar gösterdiğimiz dürüstlük tekrar be tekrar eski müşterilerimizin yeni taşınmalar için bizi tercih etmesini sağlamakta ve firmamızın gücüne güç katmaktadır. Bazı firmalar İstanbul evden eve nakliyat fiyatlarında semtine göre değişiklik yapmaktadır. Gelir seviyesi yüksek bazı semtler için fahiş fiyat uygulamasına gitmektedir.

Bu gibi dürüst olamayan firmaları kolaylıkla İstanbul evden eve taşıma fiyatı alırken, farklı farklı semtler için fiyatlar aldığınızda görürsünüz. Bu gibi firmalardan yalnız fiyattan dolayı değil aynı zamanda yaptığı işin temizliğinden de şüphe ederek yaklaşmak gerektir. Zira semte göre değişen İstanbul evden eve nakliye ücreti çıkaran bu firmalar müşterilerine karşı dürüstlüklerini kaybetmiş bulunmaktadır. İstanbul evden eve taşıma fiyatlarında en uygun fiyatı veren ve fakat en yüksek kalitede hizmeti sağlayan Değirmencioğlu nakliyat firmamızı kendinizden emin bir şekilde seçebilirsiniz. Sizlerin bizlere olan güvenini boşa çıkarmamak için elimizden geleni son haddine kadar yapmaktadır.