İŞYERİ TAŞIMA

Şirketimiz ücretsiz ekspertiz hizmetleri sayesinde bütün büro malzemelerinizi detaylı bir şekilde ambalajlayarak yeni büronuza yerleştirilmektedir. Firmamız, büro nakliyesi hizmetlerinde gerçekleştirmiş olduğu özel sigortalama hizmetleri ile sizlere her türlü konuda gereken profesyonel desteği sağlamaktadır. Sizlerde Değirmencioğlu taşımacılık firması ile tüm büro malzemelerinizi en iyi şekilde taşınmasını sağlamak isterseniz derhal firmamız ile iletişimde bulunabilirsiniz.


Ofis ve kurumsal taşıma işlemlerinizde bizi tercih edin ve taşınma telaşınızı bize bırakın siz müşterileriniz ve misafirlerinizle vakit geçirmenin keyfini çıkarın. Gerekli olduğuğu durumlarda kullanılmak üzere ofis eşyalarınızın taşınmasında yardımcı olması için dış cephe asansör hizmetimiz de bulunmaktadır. Dar merdivenlerde ve yüksek katlara ofis taşımak bizim için prolem değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her yüseklikte kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz.Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde ofis ve büronuzdaki eşyalarınızı hem daha güvenli hem daha hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.


image

İstanbul ilinin en eski ve en tecrübeli nakliyat şirketlerinden biri olan Değilrmencioğlu Nakliyat, en özenli şekilde ofis nakliyesi ve kuruluşu olarak siz değerli müşterilerimize en uygun ve profesyonel şekilde taşınma işlemleri sağlamaktayız. Taşınması gereken ofis ve bürolar için öncelikle ekspertiz yapılmaktadır ve daha sonrasında fizibilite çalışması uygulanmaktadır.


fis malzemeleriniz kırılacak eşyalarınız ya da daha büyük bir iş yerine sahip sizin için değerli olan her türlü iş, araç-gereç ve malzemeleriniz kaliteli ve uygun hizmetimiz sayesinde yeni taşınacağız işyerinize en güvenli hızlı bir biçimde tarafımızdan yapılmaktadır. İşten işe nakliyat sırasında uzman çalışma arkadaşlarımız ile gün içinde her saat ve her yere kaliteli hizmet vererek alanında öncü bir firmayız. İşyerinizdeki taşınacak malzemelerin fiyatlandırması malzemelerin boyutlarına göre piyasadaki en uygun fiyatlandırma tarafımızca yapılmaktadır.

Taşıdığımız bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamktayız. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir. Ofisten ofise nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenle aktarmaktayız. Bütün işlerimiz sigortalı ve garantilidir.İşten işe nakliyatta, taşımacılıkda uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermektedir.