Kadıköy Nakliyat

Kadıköy bölgesinde nakliye hizmeti vermekte olan birçok firma vardır. Ancak bunların en büyük problemi şehirler arası olacak şekilde nakliyat yapmamalıdır. Ama bu durum bizim için kesinlikle geçerli değildir. Biz bu konu ile alakalı olarak en kaliteli ve kurumsal hizmeti müşterilerimize sağlamaktayız. Bunu yaparken de kaliteli nakliyat ekipmanlarını kullanmaktayız. İşimizdeki titizliğimizi ve başarımızı bilen müşterilerimiz de Kadıköy şehirler arası evden eve nakliyat hususunda bizi tercih etmekten çekinmemektedir. Bu arada hizmetlerimizi yürütürken bazı hususlara dikkat etmekte olduğumuzu da bilmelisiniz. Yaklaşık olarak 10 yıldır bu sektörde yer aldığımız için belli bir yetkinliğe ulaştığımıza inanmaktayız.


İlk olarak nakliyat işleminin hangi eşyaları kapsadığına bakmaktayız. Buna göre hizmetimizi şekillendirmekteyiz. Ardından Kadıköy’de eşyalarınızın tam olarak nereden çıkarılacağına dikkat etmekteyiz. Buradan konum ile alakalı bir değerlendirme yaptığımızı hatırlatmakta fayda görmekteyiz. Bu işlemi de hallettikten sonra sıra nakliyesinin yapılacağı eşyalara gelmektedir. İşinde uzman ve titiz çalışanlarımız eşyalarınızı dikkatli bir biçimde nakliye aracımıza yüklemektedir. Bu esnada ne kadar titiz çalıştığımız görmek adına taşınma işlemini izleyebileceğinizi de bilmelisiniz. Yüklenecek eşyanın ağırlığına veya sayısına göre araca yükleme işlemi 1-2 saat kadar sürebilmektedir. Nihayetinde son hazırlıklar yapılarak araç harekete geçirilmektedir. Aracın içinde dilerseniz siz de yer alabilirsiniz ya da aracın güzergahını mobil uygulamamız üzerinden de takip edebilirsiniz.


image

Bu bölgede hizmet vermekte olan nakliyat şirketimiz ev eşyalarını ya da iş yerine ait eşyaları taşıyabilmektedir. Taşınacak eşyaların büyüklüğüne göre araç ayarlanmaktadır. Ama öncelikli olarak taşıma talebinde bulunmanız lazım gelmektedir. Bunu yapabilmek için ise bizim telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Ayrıca fiyat konusuna yüz yüze konuşma isterseniz firmamızın nakliyat ofislerine de gelebileceğinizi unutmamalısınız. Buraya gelip fiyat detaylarını konuşup halletmenizin ardından hemen size özel bir nakliyat aracı hazırlanmaktadır. Bu araçla birlikte evinize gidebilir ve eşyalarınızı yüklenmesini bekleyebilirsiniz. Firmamızın çalışanları nakledilecek eşyaları dikkatli bir şekilde araca yerleştirmektedir. Ardından da araç dolduktan sonra varış noktasına doğru harekete geçmektedir. Aracın içerisinde bir evde ya da iş yerinde bulunabilecek olan bütün eşyalar sığmaktadır. O nedenle çift tur yapmanıza gerek kalmayacaktır. Trafiğin yoğunluğuna göre varış noktasına birkaç saat içerisinde ulaşılmaktadır. Bundan ayrı olarak nakliyat araçlarının içinde siz de seyahat edebilirsiniz. Biz bu konuda müşterilerinin hassasiyetlerine anlayış göstermekte ve bu konuda onlara müsaade etmekteyiz. Böylece Maltepe şehirler arası nakliyat amacıyla almış olduğunuz hizmet tamamlanmaktadır.

Araç, nakliye işlemini yaparken onu oturduğunuz yerden takip etme olanağınız vardır. Kısa bir zaman öncesinde geliştirdiğimiz olduğumuz mobil yazılım uygulaması sayesinde nakliyat yapan araçlarımız anlık olarak takip edilebilmektedir. Aracın nerelerden geçtiğini, nerelerde mola verdiğini vs. takip ede bilmektesiniz. Şeffaf ve kaliteli firma olmanın hakkını vermek amacıyla hayata geçirdiğimiz bu uygulama müşterilerimizden de takdir toplamıştır. O nedenle de uygulama üzerinde Kadıköy şehirler arası evden eve nakliyat bağlamında iyileştirmeler ve geliştirmeler yapmakta olduğumuzu unutmamalısınız. Yaptığımız her işin amacının sizin memnuniyetinizi sağlamak olduğunu da bilmenizde yarar vardır.