Maltepe Nakliyat

Bir yerden bir yere taşınırken eşyalarınızı da beraberinizde götürmeniz gerekmektedir. Bunların hepsini hususi aracınızla taşıyamayacağınıza göre iyi bir nakliyat firmasıyla anlaşmanız faydanıza olacaktır. İşte tam bu noktada Maltepe şehirler arası nakliyat firmamızdevreye girmektedir.


Hizmetleri ve kaliteleriyle başarılı şekilde taşımacılık yapan buradaki firmamıza başvurduğunuz zaman İstanbul’un Anadolu Yakası’ndan herhangi bir noktaya eşyalarınızı sorunsuz olarak taşıtabilirsiniz.


image

Bu bölgede hizmet vermekte olan nakliyat şirketimiz ev eşyalarını ya da iş yerine ait eşyaları taşıyabilmektedir. Taşınacak eşyaların büyüklüğüne göre araç ayarlanmaktadır. Ama öncelikli olarak taşıma talebinde bulunmanız lazım gelmektedir. Bunu yapabilmek için ise bizim telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.Ayrıca fiyat konusuna yüz yüze konuşma isterseniz firmamızın nakliyat ofislerine de gelebileceğinizi unutmamalısınız. Buraya gelip fiyat detaylarını konuşup halletmenizin ardından hemen size özel bir nakliyat aracı hazırlanmaktadır. Bu araçla birlikte evinize gidebilir ve eşyalarınızı yüklenmesini bekleyebilirsiniz. Firmamızın çalışanları nakledilecek eşyaları dikkatli bir şekilde araca yerleştirmektedir. Ardından da araç dolduktan sonra varış noktasına doğru harekete geçmektedir. Aracın içerisinde bir evde ya da iş yerinde bulunabilecek olan bütün eşyalar sığmaktadır. O nedenle çift tur yapmanıza gerek kalmayacaktır. Trafiğin yoğunluğuna göre varış noktasına birkaç saat içerisinde ulaşılmaktadır. Bundan ayrı olarak nakliyat araçlarının içinde siz de seyahat edebilirsiniz. Biz bu konuda müşterilerinin hassasiyetlerine anlayış göstermekte ve bu konuda onlara müsaade etmekteyiz. Böylece Maltepe şehirler arası nakliyat amacıyla almış olduğunuz hizmet tamamlanmaktadır.

Bu bağlamda firmamız müşterilerini asla zor durumda bırakmamaktadır. Ev taşımanın ne kadar zor olduğunu bildiğimizden ötürü nakliyat için de uygun fiyat aralıkları belirlemiş durumdayız. Örneğin; bir nakliyat kamyonunu sonuna kadar dolduracak şekilde eşya yüklediğiniz takdirde Maltepe şehirler arası nakliyat yapan firmamıza aşağı yukarı 300-400 TL arasında bir değer ödemek zorundasınız. Taşınacak eşyaların sıkı şekilde korunduğunu ve buna göre nakliyatının yapıldığını düşünecek olursak bu fiyat oldukça cüzi kalmaktadır. Ayrıca kaliteli hizmet alacağınızın garantisini de veriyoruz.