OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis Taşıma ve Şehirlerarası Ofis Taşımacılığı İş hayatının yoğun olduğu İstanbul ilinde banka ofis ve mevsimsel olarak fuarların oluşturulması bunlar da ki eşyaları taşınması ve nakliyatı için iyi bir firma aranır. İstanbul bölgesine iş hayatının gerçekten ok yoğun olduğu bir yerdir.


Akdeniz bölgesinin sanayileşen gelişmiş ili olmasından dolayı bu büyüklüğe uygun bir nakliyat firması buraya çok gereklidir. Sadece bu açıdan değil burada bulunan firmaların uluslararası nakliyat işlemlerini de gerçekleştirebilecekleri bir firma çok önemlidir. Değirmencioğlu firması he taşıma alanına özgü eleman ve ekipmanı ile ofis nakliyesi işlemlerin de en sağlıklı hizmetleri sunar. Şimdi siz fuarın bankanın ve ya bir iş yerinin taşınması için farklı bir elemana ekibe ve bilgiye ne gerek olduğunu merak edebilirsiniz? Mesela düşünün bir araba ya da teknoloji fuarı açılacak burada yer alacak bütün ürünlerin yıpranmadan taşınması gerekir. Sonuç ta fuarın amacı firmaların insanlara ürünlerini sergilemeleri ve onların beğenilerine sunmalarıdır. Değirmencioğlu’nun da bu tarz taşınma işlemleri için ayrı bir ekibinin olması bu yüzdendir. Değerli eşyalar ve ya öyle her eşya kol gücü ile taşınmaz ve ya tek başına bir kol gücü yetmez. Bu tür durumlar özel bir bilgi gerekir.


image

Ofis taşıma sırasın da oluşabilecek de birçok sıkıntı vardır. bu sıkıntıları göze almak v buradan doğabilecek bütün sıkıntıları göze almak Değirmencioğlu için işin gereklilikleri açısından çok önemlidir. Bazen de bankalar gibi firmaların taşınması gerekir. Bankalarda da gizli belgeler olabilir. Banka müşterilerinin kişisel bilgilerin başka ellere geçmemesi ve kötü amaçlı olarak kullanılmamasından kaynaklı bunların en güvenli şekilde hatta ha kurşungeçirmez araçlar ile taşınması gerekir. Bir de personellerin de bu anlam da işinin sorumluluklarının farkında olması gerekir. Bu yüzden Değirmencioğlu nakliyat firmasının kullanılması çok önemlidir. Firma ile çelik kasalar da özel korumalı arabalar ile güvenlik personellerinin de eşlik ettiği çeşitli taşınma yöntemleri belirlenir.

Değirmencioğlu nakliyatın ofis banka fuar nakliyesin de kullandığı bir diğer yöntem ise ön fizibilite çalışmasının yapılmasıdır. Bu çalışmanın en iyi faydası eşyaların hiçbir zarar görmemesinin sağlanmasıdır. Önceden planlanan taşınma yöntemi ile hangi eşyanın nereye koyulacağı hangi araç ile taşınması gerektiği kırılıp kırılmayacak eşyaların ayrılması gibi işlemler tamamen Değirmencioğlu’nun personelleri tarafından yapılır. Diğer taraftan özellikle bu çalışma esnasın da güvenlik problemi yaratacak bütün işlemler firma tarafından dikkat ile izlenir. Ofislerde de belgelerin kesinlikle kaybolmaması gerekir. Bir belge bile kaybolduğun da bazen işlerin aksaması ve ya müşteri kaybına kadar gidebiliyor .bu tür durumlarla karşılaşmamak ve taşınacak kişinin aklında bir soru işareti kalmaması adına Değirmencioğlu ile çalışması bütün belge ve bilgileri gizli ve özel taşınmasını sağlar.