PİYANO TAŞIMACILIĞI

Şehirlerarası Piyano taşıma ve Şehiriçi Piyona taşımacılığında Piyano yapısı itibariyle hassas bir müzik aletidir. Dolayısıyla şehirler arası piyano taşımacılığı da çok fazla özen isteyen bir taşımacılıktır. İstanbul piyano taşımacılığında yıllardır sunduğumuz hizmetler ile müşteri memnuniyeti için çalışmaktayız.


Doğru yapılmayan piyano taşımacılığında piyano mobilyası, susturucusu ve çivi yatağı gibi piyanonun çeşitli yerleri hasar görebilmektedir. Piyano taşımacılığında hem taşınacak ürünün paketlenmesine hem de taşınmasına ayrı bir özen göstermek gerekmektedir.


image

Piyano taşımacılığı ancak ve ancak konusunda uzman ekip personelleri tarafından yapılmalıdır. Piyano herhangi bir eşya olmadığı gibi piyano nakliyesi de herhangi bir eşya nakliyesi ile bir değildir. Değirmencioğlu nakliyat olarak sizin için çok değerli olan piyanonuzu İstanbul içinde veya Türkiye’nin herhangi bir yerinde güvenle nakil yapmaktayız.

Piyano taşımacılığında çalışan personelimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca piyano taşımacılığında, piyano nakliyesi için özel ekipmanlar kullanılmaktadır. En başta piyano taşımacılığında kullanılacak ambalajlama malzememiz, piyanonun taşınırken hiçbir hasar görememesi ve çizilmemesi için özel seçilmiştir.

image

İstanbul piyano nakliyesinde edindiğimiz bilgi ve tecrübemizi Türkiye’nin her yerinde piyano taşımacılığında aktarmak ve sizleri memnun etmek istiyoruz. Piyano ambalajlama işleminden sonra deneyimli ekibimiz bir nakliye planı oluşturur. Bu nakliye planında, piyano nakliyesi sırasında hangi yolların izleneceği, hangi araçların kullanılacağı, basamak veya asansör kullanılıp kullanılmayacağı veya vinç mi kullanılacağı belirlenir. Piyanonun taşımacılık sırasında hiç hasar görmemesi için trans palet, makaslı palet veya askı sistemi gibi piyano taşımacılığı için özel olarak seçilmiş yöntemler kullanılır.

Piyano taşıma planlaması yapıldıktan sonra taşınacak olan piyano özenle eğitimli ekibimiz tarafından paketlenir. Taşınacak piyano, duvar piyanosu, kuyruklu piyano, konsol piyano, grand piyano, konser piyanosu, salon piyanosu gibi herhangi bir türden piyano olabilir. Paketleme işleminden sonra piyano taşımak konusunda eğitim almış personelimiz piyano için uygun taşıma aracını seçerek piyanonuz nakliye aracına yüklenir. Piyano taşıma işlemi piyanonun nakliye aracına yüklenmesiyle son bulmaz, aksine araçta piyano nakliye sırasında en ufak hasar görmemesi için özenle konumlandırılır ve ek tedbirler alınır. İstanbul piyano taşımacılığında tanınan firmamıza Türkiye’nin her yerinden talepte bulunabilir, güvenle değerli piyanolarınızı nakil ettirebilirsiniz.