MENÜ

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler arası nakliyat sektöründe işi bilen profesyonel ekibimizle sorunsuz hizmet veriyoruz. Bu konuda en iyi olma yolunda ilerleyen Değirmencioğlu Nakliyat, kendini sürekli yeniliyor ve müşterilerini memnun etmek amaçlı çalışarak imkanlarını genişletiyor. 

Şehirlerarası nakliyat uzun mesafe olduğundan, eşyaların zarar görme ihtimalinin tümünü hesaplayarak yola çıkmak gerekir. Dikkat edilmediği taktirde eşyalar büyük hasar alarak kullanılamaz hale gelebilir. Buna engel olmak ve sahip olduklarınızı istediğiniz yere sağlam şekilde taşımak için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. 

Sigortalı nakliye yaparak eşyalarınızı garantiye alırız. Taşınmak istediğiniz şehrin mesafesi hesaplanır ve buna göre size en uygun fiyat sunulur. Anlaşma ile birlikte şehirler arası nakliye başlar. Eşyalarınız en kısa sürede, dikkatli şekilde, korumalı özel balonlu naylonlarla kaplanarak kolilenir. Şehirden şehire nakliye yapıldıktan sonra, eşyalar asansörlü taşımacılık yöntemi ile taşınır. İşinin uzmanı ekibimizin, eşyalarınız da dahil hiçbir yere zarar vermeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bunun için elimizden geleni yaparız ve oluşabilecek herhangi bir hasarı da telafi ederiz. 

Şehirler arası evden eve nakliyat yapan araçlarımız özel bir sistem ile takip edilmektedir. Nakliye aracının nerede olduğunu ve ne kadar hızla gittiğini bu sayede takip edebilirsiniz. Yanısıra firma yetkilisi kişiyle, istediğiniz her an irtibata geçebileceksiniz. 

Garantili nakliyat yaptırmak istiyorsanız Değirmencioğlu Nakliyat'ı tercih etmelisiniz. Biz yaptığımız işten ve kendimizden eminiz. Eşyalarınızı güvence altına alarak sorunsuz, keyifli bir nakliye için bizi 7/24 arayabilirsiniz.