ŞEHİRİÇİ EV TAŞIMA

Türkiye'de ki en güvenilir ve kaliteli hizmet veren firmalardan biri olan Değirmencioğlu Nakliyat İstanbul Taşımacılık hizmetiyle karşınızdadır.Firmamız nakliyat ile alakalı her türlü hizmeti hızlı,güvenilir ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.Değimencioğlu Nakliyat Türkiye'nin tüm illerine kusursuz hizmet sunmaktadır.İstanbul taşımacılık hizmetimizde,


Evden eve nakliyatta bireylerin zorlandığı bir diğer husus ise mobilyaların taşınmasıdır. Mobilyaların taşınmasında sökülüp takılması parçaların düzgün bir şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Mobilyalar özenle sökülerek paketlenmeli ve paketlerde bilgilerin belirtilmesi gereklidir. Bu zahmetli işi alanında profesyonel kişilerin yapması gerekmektedir. Alanında profesyonel kişilerin mobilyaların taşınması işleminde yer alması mobilyalarınıza gelecek her türlü zararı sıfıra indirecektir.


image

Evden eve nakliyatın diğer pek çok profesyonel hizmette olduğu gibi en büyük artısı işin uzmanları tarafından gerçekleştiriliyor olmasıdır. Çünkü taşınma işlemleri sırasında,taşıma işlemini işinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılıyorsa eşyalarınız zarar görebilir, kırılabilir ya da düşürülebilir. Bunun için öncelikli olarak paketleme işlemi doğru bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Özellikle taşınacak hassas eşyalar, strafor,graf kağıdı ve balonlu naylon gibi koruyucularla doğru bir şekilde sarılarak paketlenmelidir. Diğer bir güçlük de eşyaların kapılardan ya da koridorlardan sığmaması durumudur. Bu durumda birkaç parçanın birleşmesiyle oluşmuş eşyalar uzman marangozlarca uygun şekilde parçalara ayrılmalı ve taşınma işlemi tamamlanınca doğru şekilde monte edilmelidir.

Günümüzde insanların sürekli yer değiştirmesi ile taşımacılık sektöründe ihtiyaç da artmıştır. taşımacılığın artması ile bu alanda hizmet veren firmalarda artış göstermiştir. Evden eve taşımacılık sektöründe en önemli şey ise müşteri memnuniyetidir. Evden eve nakliyat işleminin ilk aşaması ekspertiz görüşmesidir.Bünyemizde çalışan uzman eksperlerimiz ilk önce evinize gelip daha sonra taşınılacak eve giderek gerekli ekspertiz işlemini yapmaktadır.Ekspertiz aşamasının sonunda kullanılması gereken araç gereç belirlenir ve fiyatlandırma yapılır .Ekspertiz işlemleri için kesinlikle extra bir ücret talep edilmemektedir. Nakliye işlemine başlamadan önce herhangi bir sorun çıkması durumunda her iki tarafında problem yaşamaması adıına sigorta işlemi yapılmaktadır.Taşınma sırasında eşyalarınız sigortalı olduğu için zarar görse bile anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır. Mimaroğlu Nakliyat sektöründe yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile siz değerli müşterilerimize Türkiye'nin dört bir yanından dört bir yanına kusursuz hizmet anlayışıyla evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.Esas amacımız, siz değerli müşterilerimize, almış olduğunuz hizmetin kalitesini yansıtabilmektir.

Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.