ŞEHİRİÇİ OFİS TAŞIMA

Şehiriçi ofis taşımcılığı diğer tüm taşımacılıklardan farklı olarak daha fazla deneyim ve tecrübe gerekmektedir.Bu nedenle daha deneyimli ve daha pratik kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.


Şehiriçi ofis taşıma işlemlerinizde bizi tercih edin ve taşınma telaşınızı bize bırakın siz müşterileriniz ve misafirlerinizle vakit geçirmenin keyfini çıkarın. Gerekli olduğuğu durumlarda kullanılmak üzere ofis eşyalarınızın taşınmasında yardımcı olması için dış cephe asansör hizmetimiz de bulunmaktadır. Dar merdivenlerde ve yüksek katlara ofis taşımak bizim için prolem değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriyle her yüseklikte kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz.Asansörlü taşımacılık hizmetimiz sayesinde ofis ve büronuzdaki eşyalarınızı hem daha güvenli hem daha hızlı bir şekilde taşınmasını sağlıyoruz.


image

Ofis malzemeleriniz kırılacak eşyalarınız ya da daha büyük bir iş yerine sahip sizin için değerli olan her türlü iş, araç-gereç ve malzemeleriniz kaliteli ve uygun hizmetimiz sayesinde yeni taşınacağız işyerinize en güvenli hızlı bir biçimde tarafımızdan yapılmaktadır. İşten işe nakliyat sırasında uzman çalışma arkadaşlarımız ile gün içinde her saat ve her yere kaliteli hizmet vererek alanında öncü bir firmayız. İşyerinizdeki taşınacak malzemelerin fiyatlandırması malzemelerin boyutlarına göre piyasadaki en uygun fiyatlandırma tarafımızca yapılmaktadır.

Şehiriçi ofis taşımacılığı artık sanıldığı kadar zahmetli bir işlem değildir. Şehiriçi ofis taşımacılığı işinde yıllarını veren profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli bir nakliyat hizmeti sunsunulmaktadır her araç için tecrübeli yedi kişilik bir ekip gönderilmektedir ve evin içerisinde demonte gereken tüm beyaz eşyalarınız mobilyalarınız ve geri kalan tüm eşyalarınız itinayla sökülüp götürülen yerde tek tek monyajı yapılmaktadır.

Bilgisayarlar, yazıcılar, fotokopi makineleri ve diğer benzeri ofis araç gereçleri , özel ilgi gösterilmesi gereken hassas parçalardır. Taşınacak olan ofisiniz için gelen profesfonel ve alanında uzman ekspertiz elemanlarımız taşınacak ofis eşyalarınız için firmamızın nakliye araç filosundaki uygun taşımacılık aracını tespit etmektedirler.